Tegelaskujud

Eesti Vabariigi presidendi vastuvõtt 24.02.2024

“Haiglanäitleja koos abikaasaga” Nii tutvustati Merros Stuudio asutajat/peojuhti Merli Hirbaumi presidendipaariga kätlemise ajal. Merli ei teadnud selle hetkeni kui tema pere, sõbrad ja tuttavad saatsid videolõike ERR ülekandest, kuidas teda täpselt tutvustatakse.

Muuda lasteaia lõpupidu tõeliselt meeldejäävaks

Lõpupidu on midagi, mis saab olema ajalooline sündmus. Suure tähendusega päev, vajab suurt planeerimist ning Merros Stuudio pakub selleks päevaks tõeliselt meeleolukaid programme ja tegelaskujusid. Soovid kutsuda tegelaskuju aktusele, või hoopis mängima lastega aktuse järgselt? Kõik lahendused on võimalikud.

Kölni Eesti kooli 10. juubel

Palju õnne ja suur aitäh tõeliselt meeldiva koostöö eest! Kölni Eesti kooli külastas 14.01.23 Lotte (Merli Hirbaum, Merros Stuudio), kes mängis ja laulis kogu südamest! Soojad tervitused kogu kooliperele! Ühel fotol ka Kölni Eesti kooli juht Karin Schmauck koos Lottega.

Anija Jõulumaa 2022

Koostöös Anija Mõisa ja Võlumaa Lasteteatriga sai teistkordselt toimuma Anija Jõulumaa. Anija mõisa aidas toimuval nädalasel jõulumaal astus laste ette Anna Hedwig (Merli Hirbaum, Merros Stuudio) ja päkapikk Mete (Eeva Savolainen, Võlumaa Lasteteater).

Merros Stuudio Münchenis

Septembris 2022 külastas Lotte Merros Stuudiost Müncheni Eesti kooli, et tähistada 15. sünnipäeva. Lotte külaskäik pakkus palju rõõmu kõikidele osalistele!

22.07.2022 Türi Perefestival

22. juulil toimus teistkordselt Türi järve ääres Perefestival. Merros Stuudio armastab Seda sündmust ja tõeliselt suur rõõm oli osaleda teist aastat järjest. Laste ette astusid Merros Stuudio tegelaskujud Pipi Pikksukk ja Troll Poppy.

Lasteaia lõpupidude hooaeg 2022 ja ees ootav 2023

Hurraa! Palju õnne kõikidele lõpetajatele! 2022 lasteaia lõpupidude hooaeg on läbi ja Merros Stuudio on väga tänulik, et sai osa nii paljudest erinevatest sündmustest üle Eesti!

Persoon – Merros Stuudio asutaja Merli Hirbaum

Elu24.postimees.ee lehel on PERSOONILUGU Merros Stuudio asutajast ja peojuhist Merli Hirbaumist. Elu24 – Eesti kõige menukam veebitabloid – milline autunne!

Koostöö AVP Stuudioga

2021 aasta lõpus sai alguse tõeliselt vägev koostöö AVP Stuudioga! Merros Stuudio peojuht Merli Hirbaum mitte ainult ei paku peojuhi teenust, vaid annab hääle mitmetele tegelastele erinevates animatsioonides ja filmides.

17.12.2021 Uisuball ja Lumekuninganna Elsa

17.12.2021 leidis aset tartu raeplatsil uisuball, mida külastas ka Lumekuninganna Elsa Merros Stuudiost.

22.01.2021 Vastutustundega ettevõtja

Merros Stuudio jaoks on tähtis keskkondlik ja sotsiaalne mõju ehk millise jalajälje me oma tegutsemisega jätame. Pean oluliseks teenuse keskkonnasõbralikkust ja puhta elukeskkonna säilitamist…

14.11.2019 Täitus Merros Stuudiol viies tegutsemisaasta

nustuda ja innustada, muuta ja muutuda, pakkuda elamusi ja kogeda! Merros Stuudio tähistab täna oma 5. SÜNNIPÄEVA!