Tegelaskujud

Unustamatud mälestused lasteaia lõpupeolt!

Lõppenud 2024 lasteaia lõpupidude hooaeg osutus tõeliselt elamusterohkeks. Merros Stuudio meeskond osales mitmel sündmusel ning oleme koostöö eest väga tänulikud!

Kõige populaarsemad tegelaskujud:
1. Pipi
2. Imeline Lepatriinu
3. Lotte
4. Mereröövel

Klientide tagasisided:

⭐️Soovime Teid südamest tänada, olete lihtsalt imeline ja muudate meie peod lustakaks, loovaks, sisukaks, pidulikuks, mänguliseks jne
Oli palju rõõmu, õnnetunnet ja Teiega koos nii turvaline, pingevaba. 🙂 Kohtume kindlasti veel. Suur, suur aitäh!

⭐️Jäime väga-väga rahule! Lastel oli lõbus, tegevused olid piisavalt aktiivsed ja samal ajal ka kõigile jõukohased, seega oleme väga rahul peojuhiga. Suur tänu mõnusa peo eest!

⭐️Jäime Mereröövliga väga rahule, kõik sujus ja ta sobitus kenasti meie peole. Peojuht elas kenasti oma rolli sisse ja pakkus lastele palju rõõmu. Loodan ka edaspidi teiega koostööd teha. Suured tänud ja kaunist suve!

⭐️Muusika õpetaja kirjutab: Te oled lihtsalt I-ME-LI-NE! Ma ei tea, kust see energia küll tuleb, ja et Sa veel suudad selle ka nii säravalt ja spontaanselt edasi anda… TÕELINE anne! NII lennult haaramine, NII hea oskus olukorda hallata ja vastavalt edasi toimetada (jäädes sealjuures igati rõõmsameelseks ja energiliseks!; võttes enda peale ka fotograafi juhendamise…) Puhas “õunte pealt vaatamine”, mida ma väga-väga hindan :)) Ja need Sinu vahvad mängud (ja nende käigus selguvad detailid!) olid selle rühma puhul ikka VÄGA kõnekas ja õpetlik materjal.

⏳Broneeringuks on avatud 2025 aasta kalender!
Esimesed ajad on juba broneeritud, planeeri aegsasti! 🙂
https://merrosstuudio.ee/kontakt

Fotod: Janne Lass ja Margus Osi