Tegelaskujud

Eesti Vabariigi presidendi vastuvõtt 24.02.2024

Nii tutvustati Merros Stuudio asutajat/peojuhti Merli Hirbaumi presidendipaariga kätlemise ajal. Merli ei teadnud selle hetkeni kui tema pere, sõbrad ja tuttavad saatsid videolõike ERR ülekandest, kuidas teda täpselt tutvustatakse.

17.05 ilmus ETV Pealtnägija saates lugu (loo autor Kristjan Pihl), mis kajastas Minu Unistuste Päeva projekti, kostümeeritud tegelaskujude külastusi Tallinna Lastehaiglas ja Merli rolli antud projektis. Sellele järgnes küllakutse presidendi proua Sirje Kariselt, kellega vesteldi mitte ainult haigaltöö, vaid ka hariduse, perekonna jt teemadel. Jõulude ajal saabunud kaart Vabariigi presidendilt oli üllatus, kuid kutset EV vastuvõtule ei osanud Merli kindlasti oodata!

Merros Stuudio asutaja/peojuht jagab oma mõtteid:

“Tänuväärt tööd on märgatud! 💟 Minu Unistuste Päeva algatatud projekti (@Kristiina Gabor-Mägi) koostöös lastehaiglaga on tunnustatud ja mul on suur au seda tunnustust jagada kõikide asjaosalistega – Minu Unistuste Päev, Margarita Ingel, Margit Järvoja, Eeva Savolainen, Ülo Veldre, koostööpartnerid Tartu haiglas ja kogu haiglapersonali!

Samuti kõikide toetajatega, see tunnustus kuulub ka Teile!
Minuni saabunud lood ja kirjad annavad haigla külastuste olulisele suuremad mõõtmed, kui me arvata oskame!
Mõttejõud on suur jõud! Elujaatav mõtteviis on igati tervislik mõtteviis! Need on tugevad, kui meid on palju!

President Alar Karis viitas oma aastapäeva kõnes ärevusele ja sellele, kuidas ärevus võib halvata meie ümber mitmeid olulisi asju. See mõte kõnetas mind! Kostümeeritud tegelaskujud aitavad luua positiivseid emotsioone ja on tervenemise protsessis suureks abiks.

Soovin, et lapsed on terved!
Kui minu üks osa eluteel on lastele sellisel viisil rõõmu pakkumine, siis annan endast parima, et neile toeks olla!

Olen väga tänulik!
Fotol olen koos oma abikaasa, suure toetajaga!

Kajastust:
Lastehaigla näitleja Merili Hirbaum: kõige tähtsam on kohalolek | Inimesed | ERR