10.10.2017 algas koostöö heategevusorganisatsiooni Minu Unistuste Päev eestvedamisel Tallinna Lastehaiglaga.

Haiglaravil viibivad lapsed said esimesel mänguhommikul veeta lõbusalt aega Minni Hiirega. Mängisime, naersime, kallistasime, meisterdasime, jutustasime ja tundsime rõõmu koos olemisest.  Arstide hoole all on väga erineva vanusega ning tervisemurega lapsed. Paranemise juures on oluline olla toeks nii lastele kui ka perele. Lõbusate mänguhommikute korraldamine annab võimaluse luua positiivseid emotsioone ning tunda end hästi. Minni Hiir meisterdas lastega lipsukesi, mille tüdrukud said juustesse kinnitada ja poisid kikilipsuks kaela panna. Tõeliselt vahva oli kuulda laste rõõmukilkeid ja naeru, kõik lustisid rõõmuga.

Samas oli lapsi, kes ei saanud ühineda, kuid Minni Hiir külastas võimalusel kõiki personaalselt. Lapsed olid üllatunud ootamatut külalist nähes ja kutsusid Minni hea meelega endale külla. Nii sai Minni mängida sõnamängu Aliast ja panna kokku parajasti pooleli olevat lego. Omalt poolt meisterdas Minni lastele kingituseks lipsukesed. Minni Hiir kallistas lapsi pikalt ning soovis südamest head paranemist!Järgmisel mänguhommikul saavad lapsed veeta koos aega indiaanitüdruku Sädega.

Foto: Kristiina Gabor-MägiFoto: Kristiina Gabor-Mägi

14.11.2016 täitus Merros Stuudio teine tegevusaasta.

Merros Stuudio tegi  sünnipäeva puhul Toidupangale toiduannetuse. Sünnipäevalised, lillede ja kingituste asemel, ulatasid abikäe Toidupangale, viies toiduannetuse otse Toidupanka või  tuues sünnipäevale, et toiduannetused korraga üle anda. Usun, et iga pisikese toetus loeb ja kasvab üheskoos märkimisväärseks abiks! Üheskoos kogusime kokku suurel hulgal toitu, mis toidupanga meeskonna poolt abivajajateni toimetatakse.

Vaata ka Toidupanga postitust – https://www.facebook.com/toidupank/photos/?tab=album&album_id=1236206126426146

Õnnelikud inimesed, kes Teie lahkust saavad tunda! Südamlik tänu Teile kõigile ja edu Toidupanga meeskonnale!

Külaliste panus Toidupangale. Siiras tänu kõikidele asjaosalistele!